Jak schudnąć w miesiąc 10 kg?

Wykonaj to co zostało napisane w tym wpisie, a uda Ci się schudnąć w miesiąc szybko i bez cierpienia głodu.

jak schudnąć w miesiącIstnieją 4 klucze do stracenia 10 kg w 30 dni lub mniej:

  1. Należy wyeliminować metabolicznie martwych pokarmów z diety.
  2. Wykonaj plan żywności. Najlepiej udaj się do specjalisty.
  3. Dodaj żywność, dzięki której stanie się łatwiejsze spalić tłuszcz w diecie.
  4. Wykonuj ćwiczenia 3 razy w tygodniu.

Metabolizm ma znaczenie

Istnieją 3 żywności, które mogą całkowicie zniszczyć twój wysiłek utraty wagi. W związku z tym jeśli zależy ci, aby schudnąć w miesiąc co najmniej 10 kg musisz zwracać uwagę na to, co jesz.

Są one znane jako te, które są metabolicznie martwym pokarmem. Aby zobaczyć wyniki szybko trzeba je wyeliminować z diety i zastąpić je zdrową alternatywą. Zwróć też uwagę na dieta bez diety opinie, a także rezultaty.

Cukry przetworzone

Wbrew temu, co wielu uważa co szybko sprawia, że za przyrost masy ciała nie jest odpowiedzialny tłuszcz, ale jedzenie dużo cukru. Cukier może być w wielu przetworzonej żywności, takich jak kukurydzy czy koncentrat soku. Znajduje się on w żywności, takich jak sok pomarańczowy, batoniki, , keczup, itp.

Wyeliminować wszelkiego rodzaju cukru z diety i zastąpić go z stewią (słodzik zero kalorii), ale nadal trzeba ich używać oszczędnie.

odpowiednia dieta poprawia metabolizm

Pełnoziarniste pieczywo

Żywność bezglutenowa, skrobia, kwas fitynowy może powodować problemy dla zdrowia. Gluten powoduje stan zapalny, skrobia staje się cukrem i kwas fitowy zapobiega absorpcji niektórych minerałów. To już lepiej Wymień Twoje pokarmy bogate w pełnoziarniste z warzyw i owoców.

Oleje roślinne

Jeśli używasz oleje roślinne to będzie zapobiec utraty wagi szybko. Tego typu oleje są modyfikowane genetycznie i mogą powodować stany zapalne w organizmie, komórkową toksyczność i wysoki poziom w kalorie.

Co zrobić? Wymień olej roślinny na olej kokosowy lub masło, by szybko schudnąć.

Problemy, które nie pozwalają schudnąć

Przede wszystkim musimy określić przyczynę nadwagi, obecnie nadwagą, jeśli nie zatrzymał się w czasie prowadzi do otyłości i to jest problem, który stał się dość częsty. Mimo, że to jest już jasne, że ma wpływ na zdrowie, jest w stanie rozwijać choroby, stwarza ku temu warunki itd.

Oto kilka powodów, dlaczego nie można schudnąć w miesiąc 10 kg:

  • Ważne jest, aby przejść z lekarzem lub endokrynologa badania kliniczne, ustalić, czy przyczyną przyrostu masy ciała mogą być niektóre zaburzenia metaboliczne, tarczycy, enzymy itp.
  • Siedzący tryb życia: jest to jedna z najczęstszych przyczyn, brak aktywności fizycznej, nadmierne spożycie alkoholu, spożycie pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone, wysokiej kaloryczności diety itp. – są to niektóre z czynników, które przyczyniają się do przyrostu masy ciała.
  • Problemy z tarczycą
  • Nadnercza
  • Brak czasu i motywacji
  • Depresja

plan na szybkie odchudzanieWskazówki do stracenia 10 kg

Jeśli już jest jasne, że nie masz problemów natury metabolicznej lub problemów zdrowotnych, które zapobiega utracie wagi, wykonaj plan, które zapewnia schudnięcie w miesiąc minimum 10 kg.

Wykonuj ten plan z dyscypliną, wytrwałością, a przede wszystkim cierpliwością.

Jeśli chcesz stracić 10 kg w miesiąc, należy pamiętać, że lekarze zalecają obniżenie jeden kilogram na tydzień lub półtora kilograma. Chyba, że twoja nadwaga jest naprawdę spora.

Kluczem do zrealizowania marzenia, aby schudnąć 10 kg jest poszukiwanie wsparcia, zarówno w specjaliście jak dietetyka jest ważne, a także rodziny. Najbliższa osoba, która daje wsparcie w tym nowym etapie, jest to niezbędne, jako pierwszy krok do przemiany.

Drugim krokiem jest ważne, aby uświadomić sobie, co jest teraz ważne, czyli plan diety, a zwłaszcza trochę czasu, aby przestrzegać zrównoważonej diety.

Radzimy zachować dziennik żywienia, dziś jest bardzo łatwe, za pomocą aplikacji, których z resztą jest wiele na rynku.

Unikaj konieczności zakupu, ciasta, słodyczy, kiełbaski, napoje gazowane itp.

Warto znaleźć zdrowe przepisy na sałatki, ryby, kurczaka. Jeść pięć razy dziennie, bez powtarzania fragmentów tylko zużywa średnio danie.

Nie spożywać alkoholu ani lekkich produktów alkoholowych dodaje lepiej owoce i warzywa.

Czy nadal uważasz, że schudnąć w miesiąc jest trudne? Z tym planem to łatwizna!