Płaski brzuch w 14 dni

płaski brzuch w 14 dniUtraty wagi w zdrowy sposób jest czasochłonne zadanie, dla naszych pecha. Ale jeśli pośpiechu, aby pozbyć się kilku kilogramów jest dużo oferujemy Państwu 14-dniowy plan, że tak, potrzebujemy Twoje zaangażowanie, aby uzyskać najlepsze wyniki, można. Kto nie chciałby wyglądać przebicia, płaskie, stonowana brzuch? I bardziej więc jeśli możesz to zrobić w ciągu płaski brzuch w 14 dni z porad, które idą dać, to prawdziwa rewolucja z rutynowych, który można zrobić w domu w prosty sposób w 14 dni będzie można spłaszczyć swój brzuch.

Brzucha już wiem, że robią cuda, jeśli długo, aby pić słodkich napojów, żywności w obfitości, będzie zrobić brzucha i naprawdę nie zauważyć żadnych zmian w brzuchu.

Na liście prihibidos na płaski brzuch: napoje pizza, słodycze, napoje bezalkoholowe, wszystkie żywności że spuchnięty brzuch. Odchudzanie nie jest proste, ale warto znaleźć w sobie motywację, a efekty Cię zadowolą.

Musiał się poruszać, aktywować, nie spędzić dużo czasu siedząc, chodzenie nie lame samochodu na wszystko, więc będzie aktywują metabolizm poprzez umieszczenie go w jego zadaniu spalania tłuszczu.

Schodzi się ciężar bardziej łatwo i szybko

Dzięki Woda kokosowa uda Ci się schudnąć szybko i łatwo. Jeśli chcesz schudnąć lub utrzymać stabilny, dobrym rozwiązaniem jest aby zastąpić napoje gazowane i Woda kokosowa słodzone napoje.

Jest to naturalny napój, który jest niskokaloryczna i sprawi, że pobyt nasycony przez dłuższy czas. Staraj się pić szklankę wody kokosowej przed każdym głównym spożycie, bo tak mniej jeść.

Woda kokosowa pomoże Ci aby pobyt uwodniony. Jest to napój, który jest używany do odzyskać energię i również dla optymalnej równowagi płynów w organizmie.

Dlatego wskazane jest na przykład picie wody kokosowej przed, w trakcie i po sesji ćwiczeń.

Woda kokosowa posiada wysokie stężenie włókien, więc pomoże zapobiec niestrawność. Woda kokosowa jest również bardzo korzystne w leczeniu dolegliwości, takich jak biegunka u dzieci.

Woda kokosowa stabilizuje ciśnienie krwi. Tyle, że ich spożycie może pomóc niższe 71% ciśnienie skurczowe i rozkurczowe ciśnienie o 29%.

Skóra staje się promienna i lśniące

Być doskonałym źródłem antyoksydantów, wody kokosowej można wyeliminować toksyny i dostarczyć ważnych składników odżywczych, w tym samym czasie.

Oprócz picia go, również można zastosować go na twarzy każdego dnia. To walka z zanieczyszczeń i zostawić skórę, zdrowe i piękne.

Czy często cierpią stres? Woda kokosowa zawiera wiele witamin, zwłaszcza z grupy b. Te pomogą zmniejszyć stres i zapobiega wahania nastroju.

Z drugiej strony magnezu jest odpowiedzialny za zwiększenie produkcji serotoniny. Jeśli potrzebujemy tego elementu może pojawić się depresji, więc ich zadaniem jest klucz.

Woda kokosowa jest również dobre dla kaca. Jest składnikiem odżywczym, który może pomóc w powrocie swoim nawilżenia ciała potrzebują i w ten sposób uzupełnić stracone witaminy bogaty.

Woda kokosowa składa się z 95% czystej wody i tylko 5% z mleka kokosowego, więc jest to świetny napój do przywrócenia równowagi wodnej.

cardio 6 dni?

Aby zachować swoje ciało i swój metabolizm aktywnego, to bardzo ważne, że robisz cardio. Tego typu ćwiczenia sprawia, że ciało pozostaje aktywne i również stopniowo zwiększać swoją kondycję fizyczną.

Niektóre pomysły do realizacji cardio to: chodzenie (najszybszy i więcej najlepszych nachylenie), uruchomić lub running, jumping jacks, kickboxing, taniec, Skakanka, eliptyczne, jeździć na rowerze, pływać i Zumba. Nie jest istotne, że cardio jest uruchomiony!

4 dni, ramion, pleców i brzucha

Po pracy w części cardio, to jest bardzo ważne, że można wykonać siłę mięśni tonizujących ćwiczeń i tak może wyglądać niesamowite w bikini.

Najlepsze ćwiczenia aby uzyskać napięcie mięśniowe jest HIIT procedur, które pomogą podnieść tętno i utrzymać szczyty aktywności, które pozwoli Ci pot i spalić większość kalorii.

Biorąc pod uwagę!

3 dni, nogi i pośladki

Na pewno aby pokazać ciało na plaży trzeba pracować pośladki, nogi. Te dwa obszary są najtrudniejsze tonu, które są obszary, gdzie będziemy regularnie czas nieco więcej niż tłuszcz. Ale w tym samym czasie są obszary, które większość wyglądają z strój kąpielowy.

Test gwiazdy z ćwiczeń jak squat skacze lub chmiel, są one proste ćwiczenia, ale pozwalają na pracę wszystkie mięśnie kończyn dolnych, w tym samym czasie.

1 dzień wolny!

Raz w tygodniu, możesz zrobić Twoim ulubionym zajęciem, to może być taniec lub jazda na rowerze. Niezależnie od aktywności, zdecydujesz się zrobić, co jest ważne jest, że Twoje ciało pozostaje aktywny.

Jesteśmy przekonani, że z tych 14 dni są aby ciało beach, który chcesz. Nie zapomnij, że wszystko, co jest związane z wykonywaniem to kwestia zaangażowania i zrobić codziennej aktywności, dzięki czemu można zobaczyć wyniki.